Boşanmak isteyen eşini ve kızını defalarca bıçakladı, 11 aylık oğlunu boğdu

  • 3 Months ago
  • 0

Avusturya‘nın başkenti Viyana‘nın güneyindeki Baden kisminda bulunan Kottingbrunn kasabasında hatri sayilir büyüklükte tek dram yaşandı. 31 yaşında olan Samet A, 29 yaşında olan eşi Tuğba ve iki yaşında olan kızı Tuana’yı bıçaklayarak öldürdü. Cinnet getiren Samet A, 11 aylık erkek çocuğu Selman’ı ise boğdu. Hastanede hayat savaşı veren bebek, Bir gün evvel erken hayatını yitirdi. Samet A, cinayetlerden ardindan polisi arayarak, olayı haber verdi ve teslim oldu.

EŞİNİ VE KIZINI defaatle BIÇAKLADI

Sabah’ta bulunan habere göre; Olay, sektör sabahı alana geldi. Polisi arayan Samet A, “Ailemi öldürdüm” dedi. zabita ve evvel yardım ekibi hatıranda ailenin evine gitti. Burada Tuğba A’nın ve iki yaşında olan Tuana’yı hareketsiz yattığını gören evvel yardım ekibi, hayata döndürmek amaciyla hatri sayilir büyüklükte çaba gösterdi. ama bütün çabalara karşın anne adayi ve kızı kurtarılamadı. Babanın, eşi ve kızını defaatle bıçaklayarak öldürdüğü öğrenildi.

Balıkesirli Samet A, tutuklandı. Kırşehirli olduğu öğrenilen Tuğba A’nın, eşinden boşanmak istediği amaciyla aile arasında dövüş yaşandığı argüman ediliyor.

VİDEO: Boşanmak istek eden eşini ve kızını defaatle bıçakladı, 11 aylık erkek çocuğunu boğdu

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir