Tarkan, konserine gelen Tunç Soyer ve Ekrem İmamoğlu’na övgü yağdırdı

Megastar Tarkan, evvelki akşam Harbiye Cemil Topuzlu’da konser verdi. Konsere İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi istek İmamoğlu ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer katıldı. Tarkan, konseri izlemeye gelen belediye başkanları amaciyla övgü dolu sözler kullandı.

İMAMOĞLU VE SOYER AİLESİ TARKAN’IN ŞARKILARINA EŞLİK ETTİ

Tarkan’ın sahneye çıkmasıyla coşkunun doruğa çıktığı konserde İmamoğlu ve Soyer çifti, Tarkan’ın şarkılarına eşlik etti. Şarkılarına tek vakit ara veren Tarkan, kendisini izlemeye gelen İmamoğlu ve Soyer çiftine teşekkür etti.

“SAHİCİLİĞİNİZLE GÜN GİBİ DOĞDUNUZ İSTANBUL’A”

Soyer’in İzmir amaciyla çok iyi şeyler yapacağına inandığını belirten Tarkan, İmamoğlu amaciyla de “Güler yüzünüzle, samimiyetinizle, sahiciliğinizle vakit benzeri doğdunuz İstanbul’a. İnşallah çok iyi şeyler yapacaksınız. İnanıyoruz. Yanınızdayız. Sizi seviyoruz. Onurlandırdınız bu gece konserime gelerek” ifadelerini kullandı. Tarkan’ın sözleri, seyircilerden hatri sayilir büyüklükte alkış aldı.

“HER ZAMANKİ GİBİ UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI”

Konser evvel Tarkan’la sahnede buluşan Soyer, çektirdikleri resimi “Bu akşam eşim Neptün Soyer’le Harbiye konserinde yollar arkadaşım sevgili Tarkan’ı ziyaret ettik. Her vakitki benzeri binlerce hayranına unutulmaz tek gece yaşattı. Sayın Ekrem İmamoğlu ve ailesi de bu eşsiz geceye katıldı. Bu muazzam hatırayı yaşattığın amaciyla çok teşekkürler Megastar!” notuyla paylaştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*