Şenol Güneş’ten sitem: Siz hiçbir şeye karışmayın, biz işimizi yaparız

  • 4 Months ago
  • 0

Hazırlık maçında Özbekistan’ı 2-0 yenik eden A ulusal Takım’da teknik patron Şenol Güneş maçı, oyuncuların performansı ve 8 Haziran’dan oynanacak Fransa maçını değerlendirdi.

Bu oyunun Fransa karşısında yetmeyeceğini belirten Şenol Güneş, “Ligin sonundayız ve iki hazırlık mücadelesi yaptık. Oyuncuların tamamını oynatmaya çalıştık. Sıkıntısı olanları dinlendirdik. İki hazırlık maçına baktığımızda oyun olarak istediklerimizi yapmaya çalıştık ama rakipler Fransa ayarında olmadığı amaciyla tek kistas olacağını düşünmüyorum. Bu oyunla Fransa’yı yenmek güç olacak. değişik tek mücadele olacaktır. ” şeklinde konuştu.

“EMRE’NİN SAVUNMADA sorunlari VAR”

buyruğa Taşdemir’in tanıdığı tek oyuncu olduğunu belirten Güneş, “Emre hücuma iyi çıkan ama savunmada doğru pozisyon sıkıntıları var. uzunca tek sakatlık yaşadı. Az oynadığı amaciyla bunun sıkıntılarını yaşıyor. Sakatlanma psikolojisini aşması lazım. Kramp girince sakatlandım diye kendini kenara atmak istedi. Ama ardindan depar attı. Sakat olsa o deparı atabilir mi? Psikolojik tamamen. Bunu yenmesi lazım. Tanıdığım bildiğim tek oyuncu. Hızlı ve acele tek oyuncu.” diye konuştu.

“SİZ KARIŞMAYIN BİZ İŞİMİZİ YAPARIZ”

Güneş, mücadele sonrası yaptığı izahta kendisine kadro ile alakalı suallen suale esprili tek şekilde sitem etti. Güneş, suali soran muhabire, “Siz hiçbir şeye karışmayın, biz işimizi yaparız.” Cevabını verdi. Buradaki tek değişimi tek oyuncu üzerinden tamamlandı diyemeyiz. tek sürü isimler var. Baktığımız vakte sıkıntılarım ve artılarımız var. Fransa’ya bu erken oynadığımız benzeri oynayamayacağımız amaciyla değişik tek kadroyla alana çıkacağız.” dedi.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir