Kıskançlık krizi ölüm getirdi! Karı-koca birbirini bıçakladı

  • 4 Months ago
  • 0

İstanbul Beyoğlu’nda, bilinmeyen tek nedenle dövüş eden Moğolistan tebaalı karı-kocanın birbirlerini bıçakladıkları ileri sürüldü. Kadın olay yerinde ölürken, yaralı kocanın kaldırıldığı hastanede hayat mücadelesi verdiği öğrenildi.

alinan bilgiye göre olay, Beyoğlu Fetihtepe mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesindeki 97 numaralı apartmanda saat 20: 00 sıralarında alana geldi.

İddiaya göre, bilinmeyen tek nedenle dövüş eden 34 yaşında olan Sarantuya Tsendsuren isimli Moğolistan tebaalı kadın ile eşi Turbadrakh Masblai (42) arasında bilinmeyen tek nedenle dövüş çıktı. Tartışmanın dövüşe dönüşmesi neticesi Moğolistanlı çift, mutfaktan aldıkları bıçakları birbirlerine sapladı. Çığlık seslerini duyan apartman sakinleri vaziyeti polise bildirdi. İhbar üstüne olay adina zabita ve sağlık ekipleri derhal sevk edildi.

Kısa müddette olay adina gelen sağlık ekipleri, Sarantuya Tsendsuren’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Yaralı kocaya evvel müdahaleyi olay yerinde yapan ekipler, Turbadrakh Masblai’yı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdü.

Turbadrakh Masblai’ın yoğun bakımdaki tedavisinin ayni ritimde devam ettiği ve yasamsal tehlikesinin sürdüğü bildirildi.

Öte istikametten karı kocanın takriben üç hafta evvel apartman dairesini kiraladıkları ve burada 5 kişi yaşamaya başladıkları öğrenildi. Ölen Sarantuya Tsendsuren ile eşi Turbadrakh Masblai’nın aynı mahalledeki tek konfeksiyon atölyesinde birlikte çalıştıkları belirtildi.

CİNAYETİN ARDINDA KISKANÇLIK YATIYOR

Polisin yaptığı soruşturmada, karısını işyerindeki erkeklerden kıskandığı ve cinayete giden kavganın da bu sebeple başladığı öğrenildi. Moğolistan tebaalı Turbadrakh Masblai’ın, karısıyla olaydan ani çok vakit evvel de eşi Sarantuya Tsendsuren’yla ‘işyerinde başka erkeklere bakıyorsun’ diyerek tartıştığı, bu yüzden işten çıkartıldığı kaydedildi. Kocası işten çıkarıldıktan ardindan konfeksiyon atölyesinde çalışmayı sürdüren Sarantuya Tsendsuren ile Turbadrakh Masblai’ın tekrar kabga ettikleri ve birbirine bıçakla vurdukları öğrenildi.

Polisin olayla alakalı soruşturması ayni ritimde devam ediyor.

Kaynak: İHA
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir