Demet Akalın, yakın arkadaşı Sinan Akçıl’a yeni şarkısı üzerinden gönderme yaptı

  • 6 Months ago
  • 0

Demet Akalın, tertemiz şarkısı Goy Goy’la “Benim şarkılarımla yaz başlayacak” diyen Sinan Akçıl amaciyla “Biz çoktan ova getirdik bebeğim” demişti. Akçıl ise “Ama o şarkısını söylediği günden beri yağmur yağıyor. Yaz benim şarkımla gelir” istikbal dedi. İkili arasındaki bu sözler ise tartışmanın fitilini ateşledi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın bu erken resiminin altında takipçi satmaya çalışan tek kullanıcıya ‘Sinan Akçıl’a yaz o alır! Bizim takipçi satışıyla işimiz olmaz’ diyerek meslektaşına gönderme yaptı.

“TAKİPÇİ SATIŞIYLA İŞİMİZ OLMAZ”

Paylaştığı gönderiye takipçi satmaya çalışan birinin yorum yaptığını gören Akalın, kendisiyle aynı dönemde şarkı çıkaran Sinan Akçıl’a “Sinan Akçıl’a yaz o alır! Bizim takipçi satışıyla işimiz olmaz” diyerek gönderme yaptı.

“O ŞARKIYLA baş TUTMAYA UTANMIYOR”

Başka tek takipçisinin Sinan Akçıl ile alakalı söylediği sözler amaciyla Demet Akalın’a ‘Vuuuh magazine mevzu çıkardın’ yorumuna ise “Kendisi bana bu erken sallamış! Hayır o şarkıyla tek de utanmıyor da baş tutmaya, gülünç çocuk! Hande Yener’le barışmak bu civarindan rahatsız etmemeli insanları” Cevabını verdi.

AKÇIL’IN ESKİ İLİŞKİSİNE GÖNDERME YAPTI

Akalın, yorumunda Sinan Akçıl’ın tek asama Hande Yener ile sevgilisi olmasına da değindi. Akalın ve Yener, yıllardır süre gelen küslüklerini sonlandırarak eskisi benzeri arkadaş olmaya başladılar.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir