Suçüstü Yakalanan Kadın, Kameralardan Utanıp Yüzünü 3 Yaşındaki Çocuğuyla Sakladı!

  • 3 Months ago
  • 0

Adana’da yapılan operasyonda uyuşturucu adina yeşil ve al reçete ile alınması koşul olan hapları satan kadın yakalandı. toy kadın sorgusunun derhal peşinden çocuğuyla birlikte adliyeye derhal sevk edildi. derhal sevk esnasında kadının kendisini görüntülemek istek eden medya mensuplarına karşı yüzünü çocuğuyla gizlemesi dikkat çekti.

UYUŞTURUCU İÇERİKLİ İLAÇLARI SATTI

alinan bilgiye göre, Adana güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla ugras Şube Müdürlüğü ekipleri, polisin baskınlarından ardindan uyuşturucu bulamayan torbacıların bu sefer de al ve yeşil reçete ile alınan özellikle depresyonda olanların kullandığı uyuşturucu detayli ilaçları sattığı ihbarını aldı.

SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Bunun üstüne harekete geçen sivil narkotik ekipleri, ortada Yüreğir kazasi Ulubatlı Hasan Mahallesi’ne alıcı kimliğinde geldi. Sivil zabita sokakta Rahma A. adli tek kadının elinde makasla ilaçları kesip kesip dağıttığını gördü. tek vakit kadını izleyen ekipler dahada ardindan kadını suçüstü yaparak gözaltına aldı.

YÜZÜNÜ ÇOCUĞUYLA GİZLEDİ

Kadın 17 hap ile birlikte ve makasla emniyete getirildi. Ayrı olarak kadının üç yaşlarındaki çocuğuna bakacak kimse olmadığı amaciyla o da yanında getirildi. Kadın sorgusunun ardında çocuğuyla birlikte adliyeye derhal sevk edildi. derhal sevk esnasında kadının kendisini görüntülemek istek eden medya mensuplarına karşı yüzünü çocuğuyla gizlemesi dikkat çekti.

TUTUKLANDI

Rahma A. çıkarıldığı nöbetçi barış karar hakimliği tarafından tutuklandı.

Kaynak: İHA
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir