1 Mayıs Kutlamasına Giderken Kaza Kurbanı Olan İşçilerin Son Görüntüleri Ortaya Çıktı

Şanlıurfa’da yapılacak var olan tek Mayıs kutlamaları amaciyla Kahramanmaraş’tan yola çıkan işçilerin kazadan yarım saat evvel tek tesiste verdikleri kahvaltı molasında gsm telefonu ile görüntülendi. Şanlıurfa’da alana gelen feci kazada hayatını kaybedenlerin isimleri belirlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talihsiz kaza sonrasında Hak-İş ve Memur-Sen başkanlarına taziyelerini iletti.

NE OLDU?

Şanlıurfa’daki tek Mayıs kutlamalarına katılmak üzere Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinden otobüs ile yola çıkan Öz ofis İş Sendikası azaları ve ailelerini taşıyan otobüs, Şanlıurfa’ya 60 kilometre kala devrilmesi neticesi içinde bulunan 5 kişi can vermiş 14 kişi de yaralanmıştı.

SON GÖRÜNTÜLERİ alana ÇIKTI

Otobüste bulunanların kazadan yarım saat evvel Birecik ilçesindeki tek yasamsal tesiste mola vererek, kahvaltı yaptıkları öğrenildi. Kazada can veren ve yaralıların nihayet görüntüleri ise gsm telefonu ile kaydedildi.

KAZADA ÖLENLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU

Şanlıurfa’da alana gelen feci kazada hayatını kaybedenlerin isimleri belirlendi. Kazanın derhal peşinden Şanlıurfa Adli Tıp Kurumuna kaldırılan cenazelerin kimlikleri belli oldu. Ölenlerden 3’nün kadın, 2’sinin bay olduğu belirtildi. Kazada Şükran Entemiz, Melike Uysal, Gazaz Kısaca, Fatma Kılıç ve onur Yay hayatını kaybetti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TAZİYE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talihsiz kaza sonrasında Hak-İş ve Memur-Sen başkanlarına taziyelerini iletti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*