Ünlü Şarkıcı Hülya Avşar’dan Kaya Çilingiroğlu’na Yeşil Işık!

  • 7 Months ago
  • 0

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, Daha önceki eşi tas Çilingiroğlu ile alakalı tek itirafta bulunarak, “Bazen alıcı gözüyle bakıyorum, ara ara bakıyorum hoş geliyor gözüme.” dedi.

ÜNLÜLER AKIN ETTİ

Özel gösterime katılan isimler arasında filmin oyuncu kadrosundan Leyla Feray, Kıvanç Kasabalı, Saim Karakale, onur Gökhan Gökçek ve yöneten Dila Bulut; Nilüfer Bulut, Meltem Demirören Oktay, Sevil Sabancı-Ferhat Ferhangil, Emine Sabancı Kamışlı, Demet Sabancı Çetindoğan, Ajda Pekkan, Hülya Avşar-Zehra Çilingiroğlu, Arda Bozkurt, Nida Bulut Bozkurt, Mahsun-Ece Kırmızıgül, Buğra Gülsoy, Dolunay Soysert, armağan Güral Gür, Hüseyin-Kezban Hatemi, dilsiz Dedeoğlu, Müge Sırmabıyık, Şükran Güzeliş, Zehra mutluluk Kavak yer aldı.

“SEKTÖR ÇOK ÖNEMLİ BİR İSMİ KAZANIYOR”

Özel gösterime kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte katılan Hülya Avşar, enerjisi ve neşeli halleriyle herkesi gülümsetti. Gösterim öncesi medya mensuplarının suallerini Cevaplayan Hülya Avşar, “Dila inanılmaz başarılı tek isim. Amerika’da uzunca yıllar bunun eğitimini alıp iyi işler başardı. Sektör çok mühim tek ismi kazanıyor artık. Bu film amaciyla bana da öneride bulunsaydı bayıla bayıla yer alırdım”dedi.

“PAZARLIKTA ANLAŞIRSAK neden OLMASIN”

Geçtiğimiz günlerde tek sıra amaciyla müzakere gerçekleştiren Hülya Avşar, bu konunun hatırlatılması üzerine, “Çekimleri yaza eşit geliyor. bendeniz de yazımı harcamak istemiyorum doğrusu. eğer yapımcıyla pazarlıkta anlaşırsak neden olmasın. Daha üzerinde durduğumuz tek proje” dedi.

“BU KONUDA EGOİSTİM”

“Hülya Avşar’ı inandirmak güç mudur?” sualine açık yüreklilikle cevap veren Avşar kızı, “Dizi ile alakalı evet. Benim hususi hayatım çok önemli. bendeniz vakit içinde kızıma, arkadaşlarıma, sporuma vakit ayrılamadıktan ardindan ne yapayım işi? bendeniz bu konuyla alakali belli tek süre bencil davranıyorum ama bunlar bana belli tek süre güç geliyor. İnternet dizisi kısa mesela, neden olmasın? bu konuyla alakali tembellik yapıyorum ne yalan söyleyeyim” dedi.

“İLERİDE SÜRPRİZ YAPABİLİRİM”

tek ara YouTube kanalı açmayı düşündüğünü söyleyen Avşar, “Bu fikirden dahada ardindan vazgeçtim. benim düsünceme göre biz Daha doğru düzgün kullanamıyoruz ama ileride sürpriz yapabilirim” dedi.

“ALICI GÖZÜYLE BAKIYORUM”

tas Çilingiroğlu’nu şu vakit çok yakışıklı bulduğunu belirten Hülya Avşar, “Eskiye göre şu vakit dahada yakışıklı valla, yalan mı? kimi alıcı gözüyle bakıyorum, ara ara bakıyorum hoş geliyor gözüme. iyi de giyiniyor artık” ifadelerini kullandı. Kızı Zehra’nın doğum gününün hatırlatılan ve kızına ne aldığı suallen Hülya Avşar, “Zehra armağanı 10 vakit öncesinden alıyor zaten. Bana Yalnızca ‘anne bunu aldım’ diyor. Anlayacağınız Yalnızca faturası bana geliyor” diyerek gülümsedi.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir