AÖF sınavları saat kaçta bitecek? AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanır?

AÖF imtihanlarına girecek öğrenciler amaciyla imtihan bugünü geldi. imtihana giren öğrenciler ve onları imtihan çıkışı alacak veliler sınavların saat kaçta biteceğini heyecan ediyor. AÖF imtihanları amaciyla aynı zamanda imtihan Sual ve cevaplarının ne vakit yayınlanacağı da heyecan konusu. İşte AÖF imtihan saatleri ve sualleri detayları…

AÖF final imtihanları bu erken ve yarın Başka bir deyişle 12-13 ocakta tarihlerinde dört oturumu olarak gerçekleşecek. Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi imtihanlarına katılmak amaciyla imtihan giriş dokümanını koşul koşuyor. AÖF imtihanları saat kaçta bitecek ve Sual ve yanıtları ne vakit yayınlanacak konusu da heyecan ediliyor.

AÖF SINAVLARI SAAT KAÇTA?

Türkiye genelinde bütün imtihan merkezilerinde erken saat 9:30’da, öğleden ardindan saat 14:00’da, K.K.T.C. Lefkoşa’da ise erken saat 08:30’da, öğlenden ardindan ise saat 13:00’da yapılmaktadır.

Sınavlar Cumartesi ve sektör günleri dört oturumu seklinde yapılmaktadır. Öğrencilere, imtihana gireceği her ders amaciyla 20 Sual sorulacak, 30’ar dakika imtihan süresi verilecektir. AÖF sınavlarının başlama ve bitiş saatleri ise şöyle; erken oturumu: 09:30 – 11:30 / İkinci oturum: 14:00 – 16:00

AÖF Sual VE CEVAPLARI NE ZAMAN?

AÖF sınavlarının derhal hemen peşinden gündem var olan Sual ve yanıtlar çoklukla sınavın bitişinin derhal peşinden 3-4 vakit ardindan adayların erişimine açılıyor. AÖF neticeleri ise imtihandan en geç 20 vakit ardindan açıklanıyor.

aöf sınav sözcü ile alakalı görsel sonucu

AÖF istikbal SINAV TARİHLERİ…

Güz çagi final sınavı 12 ocakta 2019 tarihinde başlıyor, 13 ocakta 2019 tarihinde sona eriyor.

Bahar çagi vize sınavı 13 Nisan 2018 tarihinde başlıyor, 14 Nisan 2019 tarihinde sona eriyor.

Bahar çagi final sınavı 25 Mayıs 2019 tarihinde başlıyor, 26 Mayıs 2019 tarihinde sona eriyor.

SINAV GİRİŞ BELGESİNE DİKKAT!

* Fotoğraflı imtihan Giriş Belgesi

* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi

* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi olabilitesi çok pasaport, mecburi askerlik görevini adina getirmekte var olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler amaciyla askerî kimlik belgesi, ülkemiz Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından müsaadeyle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, vatan dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*