Netflix’ten Çağatay Ulusoy’un Başrolünde Olduğu The Protector’a 2’inci Sezon Onayı

  • 6 Months ago
  • 0

Netflix’in 14 Aralık’ta bütün hayat ile aynı anda izleyiciyle buluşacak evvel Türk Özgün dizisi The Protector’un (Hakan: Muhafız) 2. sezon anlaşması yapıldı.

“TÜRKİYE’DE BÜYÜK BİR vesile OLDUĞUNA İNANIYORUZ”

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin detayları, Çırağan Sarayı’nda düzen eden medya toplantısında paylaşıldı. Netflix beynelmilel Yapımlar reis Yardımcısı Kelly Luegenbiehl, Türkiye’nin hayat çapında beğenilen yapımları olduğu amaciyla Türkiye’de hatri sayilir büyüklükte tek fırsat olduğuna inandıklarını söyledi.

“KENDİMİZİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUZ”

Abonelerin dahada evvel görmedikleri tek formatta süper kahraman dizisi çekmek amaciyla yola çıktıklarını aktaran Luegenbiehl, “İstanbul’la alakalı tek hikayeyi anlatabilmek bizim amaciyla çok önemli. Bu dizide İstanbul ve Türkiye, dahada evvel hiç görülmemiş tek biçimde görülebiliyor. Akılalmaz tek ekiple çalıştık. Kendimizi çok bahtlı hissediyoruz. Dünyanın her yerindeki izleyicilerin bu yapımı çok seveceğini düşünüyoruz. 190 ülkede 137 milyon kişiye bu diziyi izlettiğimizde çok müspet tepkiler alacağını düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

DİZİDE FARKLI TÜRLER BİR ARAYA GELDİ

Luegenbiehl, dizide değişik türlerin tek araya geldiğine işaret ederek, “Bugün resmi olarak 2. sezonun çekileceğini duyurmak istiyorum. tertemiz oyuncuların katılacağı 2. sezonu da 2019’da izleyiciyle buluşturacağız.” dedi.

“FANTASTİK BİR İŞ BENİ HEYECANLANDIRDI”

Çağatay Ulusoy da sürecin başından beri çok heyecanlı olduklarını ve aynı heyecanın her geçen vakit katlanarak ayni ritimde devam ettiğini dile getirdi.

Senaryoyu okuduğunda çok etkilendiğini aktaran Ulusoy, “Fantastik tek iş yapılacağını duymam heyecanımı çok artırdı. Tarihimizden, varlıklı kültürümüzden Bir takım unsurların katılıp günümüze adapte edilmesi beni çok çekti ve kendimi bu işin içinde görmek istedim.” diye konuştu.

Ulusoy, canlandırdığı “Hakan” karakterine değinerek, “Çok derin tarihi var olan kültürümüzü yansıtmamız, bunun benzeri fantastik tek hayat içinde hikayeyi dahada cazip vaziyete getiriyor. İnsanlar heyecan edecek ve alakayla izleyecek.” değerlendirmesinde bulundu.

Toplantıya Ayrı olarak dizinin oyuncularından Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Mehmet Kurtuluş’un yanı sıra yönetmenler Can Evrenol, umut Aral ve Gönenç Uyanık da katıldı.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir