Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya’yı Instagram’dan Takibe Aldı

  • 10 Months ago
  • 0

nihayet vakitlerde isimi Acun Ilıcalı’nın Daha önceki eşi Şeyma Subaşı ile anılan oyuncu Çağatay Ulusoy’un Daha önceki aşkı Serenay Sarıkaya’yı takip etmesi titiz gözlerden kaçmadı.

ŞEYMA SUBAŞI İLE ADI ANILMIŞTI

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı geçen günlerde Silivri Adliyesi’nde tek celsede boşanmıştı. İkilinin ayrılıklarıyla alakalı alana atılan iddialardan biri de Şeyma Subaşı’nın, oyuncu Çağatay Ulusoy ile İsiminin aşk dedikodusuna karışmasıydı. ama Çağatay Ulusoy, Instagram üzerinden bu dedikoduları kati tek dille yalanlamıştı. Çağatay Ulusoy ”Hem Acun ağabey ayni vakitte da Şeyma arkadaşımdır. ani çok gündür süre gelen çirkin, yakışıksız, asılsız ve manasız ifitraların nihayet bulmasını dilerim” demişti.

YANLIŞLIKLA BEĞENMİŞTİ

Bu olay konuşuladursun Çağatay Ulusoy’un 2013’te ‘Medcezir’ dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı, 2015’te ayrıldığı Serenay Sarıkaya’yı Instagram’da takip etmesi titiz gözlerden kaçmadı. Çağatay Ulusoy, geçen aylarda saklıca Serenay Sarıkaya’nın Instagram’a koyduğu fotoğrafına bakarken hata neticesi beğenmiş ve beğenisini derhal art çekmişti. aynı zamanda Serenay Sarıkaya iki senedir Kerem Bürsin ile birlikte.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir