Aziz Yıldırım’dan 20. yıl mesajı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulübün başkanlığına gelişinin 20. sene dönümü hasebiyle Fenerbahçe camiasına teşekkürlerini ilettiği tek İzah yaptı. Yapılan izahta Yıldırım, Fenerbahçe camiası yerine birlik ve beraberlik iletisi verdi. Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulübün resmi web sitesinden yaptığı izahta şunları kaydetti:

“Kendimi bilmeye başladığım günden bu yana, hayatımın merkezinde ve her şeyin ötesinde tuttuğum Fenerbahçeliliğimin, bütün hayatımın en esas mutluluk dolu olmak kaynağı olmasıyla gurur duydum. Çocukluk ve gençlik günlerimin istikbal hayallerinin merkezinde, hep Fenerbahçe vardı. bu erken kalbinde Fenerbahçe sevgisiyle büyüyen her biri gibi, bendeniz de Fenerbahçe’nin en başarılı ve en önde olmasını iflah olmaz tek arzu ile yaşadım. vakiti geldiğinde, şahsım ve şahsım benzeri milyonların bu arzusu amaciyla çalışıp çabalama fırsatı bana verildiğinde, bütün hayatımın en hatri sayilir büyüklükte gayelerinden biri amaciyla ugras verecek olmanın sevinci ile doldum. O günden bugüne 20 sene geçti.

Bu 20 sene yaşananlarına baktığımda, gece gündüz Yalnızca Fenerbahçe diyen o evvel günkü heyecanımın hiç eksilmeden hayatımda var olmasının en hatri sayilir büyüklükte sebebinin, Fenerbahçeli olmanın hissettirdiği o muhteşem ugras hissi olduğunu görüyorum. Kalbinde Fenerbahçe sevgisi var olan herkesin çok iyi bildiği bu duygu, bizi en değişik düşündüğümüz noktalarda dahi tek arada tutan, her daim her biçimde zorluğa karşı tek yumruk olarak direnmemizi sağlayan duygudur. Yoktan var ettiğimiz bütün yenilikler, olmaz denileni oldurduğumuz bütün olaylar ve kuruluşumuzdan bu yana var var olan değerlerimizin vazgeçilmezliği, hepimizin sarsılmaz müsterek Fenerbahçelilik karakteri, bu duygunun bize yaşattıklarıdır. Fenerbahçe Spor takimi Başkanı olarak görev yaptığım 20 yılımın özeti bu duygudur.

Bu mukaddes görevimin başlangıcından bu güne, benimle birlikte yollar alan ve mücadelemize çaba vermiş bütün yöneticilere, çok Divan heyeti üyelerimize; bütün branşların teknik ve yönetimsel ekiplerine; ülkemize ve camiamıza hatri sayilir büyüklükte gururlar yaşatan bütün sporcularımıza; fikirleri ve değerlendirmeleri ile Fenerbahçe’nin geleceğinde laf sahibi var olan bütün üyelerimize; gece-gündüz demeden çalışan bütün takim çalışanları ile Fenerbahçe sevgisini ve asırlık armamızın başarısını her şeyin üzerinde tutan, üç Temmuz döneminde Metris’te ve sonraki süreçte bizleri yalnız bırakmayan; Anıtkabir’de, Bağdat Caddesi’nde, Topuk Yaylası’nda, Köprü’de, Silivri’de, Çağlayan’da ve haksızlığa karşı Fenerbahçe amaciyla ugras ettiğimiz her yerde tek ses, tek kalp haykıran taraftarlarımıza; 2011 yılındaki Manisa maçında, direnişin en iyi örneklerinden tek tanesini sergileyen on binlerce kadın taraftarlarımıza, kendimin de mensubu olmaktan gurur duyduğum hatri sayilir büyüklükte Fenerbahçe Camiası’na teşekkür ederim.

Bizler, milyonların tek araya gelerek, sarı-lacivert armada birleştiği iri tek aileyiz.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*