Berkay’dan hayranlarına müzik ziyafeti

  • 1 year ago
  • 0

Kış turizminin popüler mekanlarından var olan Uludağ’da 2. sefer oyun alani/sahne alan Berkay, hayranlarına unutulmaz tek gece yaşattı. Berkay, Uludağ’daki konserinde, ’Taburcu’, ’Lolita’, ’Ömrümün Yarı Kalanı’, ’Ele İnat’, ’İzmirli’, ’İnanırım’ ve ’Gel Gel’ benzeri sevilen şarkılarını söyledikten ardindan arabesk şarkılara geçti. ’Beni Benden Alırsan’, ’Hani Bekleyecektin’, ’Kaç Kadeh Kırıldı’, ’Nasip Değilmiş’ benzeri şarkılarını salonu dolduran üniversiteli gençlerle tek ağızdan söyleyen Berkay, takriben iki saat sahnede kaldı. Sahnede izahta bulunan Berkay,” laf veriyorum bu vakit kimse eğlenmeden buradan gitmeyecek”diye konuştu.

Konser öncesi açıklamalarda bulunan Berkay,” bendeniz burada olmaktan mutluyum. Herhalde artık buranın yerlisi olacağım. Bursa artık çok yakın iki saate gelebiliyoruz. Benim amaciyla keyifli tek yolculuktu playstation oynayarak geldim” dedi.

“BİZİM hanede ERKEĞİN DEDİĞİ OLUR”

Berkay,” Eşimin bütün istek ettikleri olanaklar doğrultusunda adina getirilir. Ama bizim hanede erkeğin dediği olur. Eşim benim tek dediğimi iki etmiyor, Allah eksikliğini göstermesin çok iyi tek hanımefendi ile birlikteyim” diye konuştu.

Serkan Akkuş

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir